subject close
Rüzgar Türbini Kule Üreticisi Gesbey İkinci Fabrikasını Açtı

Beyçelik Holding ve GRI Renewable Industries ortaklığı ile rüzgar türbini kule üretimi alanında faaliyet gösteren Gesbey Bandırma Organize Sanayi Bölgesi’nde ikinci fabrikasını açtı.

İNDİR vertical_align_bottom
Beyçelik ile Çocukların Aklı Yenilikte

Beyçelik Holding, çocukları yaratıcı ve inovatif düşünmeye teşvik etmek, beyin fırtınası becerilerini ve farklı düşünme yeteneklerini geliştirmek amacıyla geliştirdiği Beyçelik ile Aklım Yenilikte sosyal sorumluluk projesinin ikincisini 22-23-24 Haziran 2023 tarihlerinde Bursa'da gerçekleştirdi.


İNDİR vertical_align_bottom
Beyçelik Holding, Liderlik Gelişim Programını Hayata Geçirdi.

Beyçelik Holding, Grup bünyesinde bulunan şirketlerinde orta ve üst yöneticileri için Liderlik Gelişim Programını 27 Ocak’ta yaptığı lansman ile hayata geçirdi.

İNDİR vertical_align_bottom
Beyçelik ile Aklım Yenilikte

Beyçelik Holding, çocukları yaratıcı ve inovatif düşünmeye teşvik etmek, beyin fırtınası becerilerini ve farklı düşünme yeteneklerini geliştirmek amacıyla Beyçelik ile Aklım Yenilikte sosyal sorumluluk projesini hayata geçirdi. Proje kapsamında; 8-11 yaş aralığındaki çocuklara yönelik otomotiv, yenilenebilir enerji ve iklimlendirme konulu inovasyon atölyeleri ve yaratıcı düşünmek için ilham veren bir tiyatro oyunu sergilendi.

İNDİR vertical_align_bottom
Beyçelik Holding'ten 23 Nisan Etkinliğinde Çocuklara Tiyatro Gösterisi

Beyçelik Holding 15 yıldır geleneksel olarak düzenlediği 23 Nisan Ulusal Egemenlikve Çocuk Bayramı kutlamaları kapsamında çalışanlarının çocuklarına bir tiyatretkinliği gerçekleştirdi. Etkinliğe Beyçelik Holding bünyesindeki tüm şirketlerin çalışanlarının çocuklarından 600’ü aşkın çocuk katılım gösterdi.


İNDİR vertical_align_bottom
Türkiye'den Dünyaya Örnek

Beyçelik Holding ve Gestamp Renewables Industries ortaklığı ile rüzgar türbini kule üretimi alanında Bandırma’da faaliyet gösteren Gesbey’in mühendislerinin geliştirdiği makineler Gestamp Renewables Industries’in İspanya, Amerika ve Güney Afrika’daki diğer fabrikalarında da kullanılmaya başlandı.

İNDİR vertical_align_bottom
Beyçelik Gestamp Ortaklığı 10 Yaşında

Beyçelik Holding ve Gestamp temellerini attığı Beyçelik Gestamp’ın onuncu yılı vesilesiyle bir toplantı düzenledi. Bursa Sheraton Oteli’nde gerçekleşen etkinliğe Beyçelik Holding Yönetim Kurulu Başkanı Faik Çelik, Beyçelik Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve CEO’su Baran Çelik, Beyçelik Gestamp’ın üst düzey yöneticileri, Gestamp’ın Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Francisco Jose Riberas Mera ve Gestamp’ın üst düzey yöneticileri katıldı.

İNDİR vertical_align_bottom
Beyçelik Holding 23 Nisan şenliği

Hava muhalefeti nedeniyle 23 Nisan günü gerçekleştirilemeyen 14. Geleneksel Beyçelik Holding 23 Nisan Şenliği, 29 Nisan günü 600 çocuğun katılımıyla yapıldı.

İNDİR vertical_align_bottom
Faik Çelik Holding 23 Nisan Etkinliği

Faik Çelik Holding sosyal sorumluluk projeleri kapsamında geleneksel olarak düzenlediğimiz 23 Nisan Şenliği’nin bu yıl 12.’sini 25 Nisan 2015 Cumartesi günü düzenledik.

İNDİR vertical_align_bottom
Faik Çelik Holding 23 Nisan şenliğinde bilim ve teknoloji merkezini ziyaret ettik

Faik Çelik Holding sosyal sorumluluk projeleri kapsamında geleneksel olarak düzenlediğimiz 23 Nisan Şenliği coşku içinde geçti. Bu yıl 11.’si düzenlenen ve Bilim ve Teknoloji temasının işlendiği şenlikte Nilüfer İş okulu öğrencileri de konuğumuz oldu.

İNDİR vertical_align_bottom
Faik Çelik Holding 23 Nisan şenliğinde çocuklar doyasıya eğlendi

Faik Çelik Holding sosyal sorumluluk projeleri kapsamında geleneksel olarak düzenlenen 23 Nisan Şenliği coşku içinde geçti. Bu yıl Çevre temasının işlendiği şenlikte 400 çocuğun diktiği fidanlarla oluşturulan alana Faik Çelik Holding 23 Nisan Hatıra Ormanı adı verildi.

İNDİR vertical_align_bottom
Gesbey Rüzgar Kuleleri A.Ş. Seri Üretime Başladı

Gestamp Renewables şirketinin iştiraki olan Gestamp Wind Steel ve Faik Çelik Holding tarafından hayata geçirilen GESBEY RÜZGAR KULELERİ A.Ş. seri üretime başladı. Bandırma Organize Sanayi Bölgesi'nde faaliyet gösteren tesiste üretilen ilk kulelerin teslimatı 2012 yılı Ocak ayında yapılırken, firma bir yandan da sipariş almaya devam ediyor.

İNDİR vertical_align_bottom
Faik Çelik Holding’ten Kemik İliği ve Kök Hücre Vericisi Olma Kampanyasına Destek

Faik Çelik Holding grup şirketleri kök hücre nakli olması gereken ancak uygun verici bulamayan hastalara umut oluyor.

İNDİR vertical_align_bottom
Turguttepe Rüzgar Enerji Faaliyete Başladı

Faik Çelik Holding’in enerji grubundan yüzde 50 ispanyol ortaklıkla kurulan FC Enerji 24 Megawatlık Turguttepe Rüzgar Enerji santralinde ürettiği enerjiyle 25 bin evin ihtiyacını karşılayacak.

İNDİR vertical_align_bottom
Uluslararası Turizm Devi Starwood, Faik Çelik Holding Ortaklığı ile Bursa'ya Geliyor

Kentin gelişen bölgesi Mihraplı Park’ta kurulacak Bursa Sheraton ve Aloft Otelleri 2013 yılında hizmete girecek.

İNDİR vertical_align_bottom
5 Yıldızlı Huzurevi Hizmete Açıldı

Kaplıkaya’da 15 yıldır tamamlanamayan ve metruk görünümüyle atıl vaziyette duran huzurevi binası, Faik Çelik Holding tarafından 6 ay gibi kısa bir sürede 5 yıldızlı otelleri aratmayan konforuyla yaşlıların hizmetine açıldı.

İNDİR vertical_align_bottom
Faik Çelik’e Üstün Hizmet Ödülü

Faik Çelik Holding Yönetim Kurulu Başkanı Faik Çelik, eğitime verdiği katkılardan dolayı TBMM Üstün Hizmet Ödülü’ne layık görüldü. Çelik, ödülünü Meclis Başkanı Mehmet Ali Şahin’in elinden aldı.

İNDİR vertical_align_bottom
Faik Çelik Holding Çalışanları ve Aileleri Aile Piknik Şöleninde Stres Attı

Faik Çelik Holding’in geleneksel olarak düzenlediği Aile Piknik Şöleni, bu yıl da çalışan ve ailelerine güzel bir gün yaşattı.

İNDİR vertical_align_bottom
İspanyol Gestamp Wind Steel Faik Çelik Holding ortaklığıyla Bandırma’da rüzgar kuleleri üretecek

İspanyol Gestamp firması Faik Çelik Holding ile yaptığı ortaklık sonucu 30 Milyon Euro’luk yatırımın startını verdi. Bandırma’da inşaatına başlanan yıllık 450 kule kapasiteli GESBEY Rüzgar Kuleleri fabrikası yıl sonunda üretime başlayacak.

İNDİR vertical_align_bottom
Beyçelik Gönüllülerinden Anlamlı Katkı

Beyçelik Holding ve şirket çalışanlarının bir araya geldiği geleneksel yılbaşı yemeğinde çalışanlar anlamlı bir proje gerçekleştirdi. Çalışanların mekanda bulunan yılbaşı ağacının altına bıraktıkları hediyeler daha sonra LÖSEV’de tedavi gören çocuklara bağışlandı.

İNDİR vertical_align_bottom