subject close

Otomotiv, enerji, iklimlendirme ve sigorta sektörlerinde sahip olduğumuz güçlü markalarımızla büyümeye devam ediyoruz. Büyürken insan kaynağımız da genişliyor. Bugün 5000'i aşan çalışanımızla güçlü bir ekip olduk

Baran ÇELİKCEO

Değerli çalışanlarımız ve iş ortaklarımız,

Beyçelik Holding olarak ülkemizin ekonomisine katma değer sağlamak için faaliyetlerimizi istikrarla sürdürüyoruz. Kuruluşumuzun temellerinin dayandığı otomotiv sektöründe stratejik hedeflerimiz doğrultusunda büyümemiz emin adımlarla devam ediyor. Bu sektörde faaliyet gösteren şirketimiz Beyçelik Gestamp ile dünya devlerinin çözüm ortağı olmaya devam ediyoruz. Otomotiv sektöründe yeni nesil ürün grupları ve yeni nesil araçların ihtiyaç duyduğu teknik alt yapıyı oluşturmak üzere kullandığımız teknolojilere ve makine parkurlarına yatırımlarımız sürerken, fabrikalarımızda üretim alanlarımızı büyütüyoruz.

İklimlendirme sektöründeki şirketimiz Warmhaus yüzde yüz yerli sermaye ile panel radyatör, kombi, şofben ve duvar tipi yoğuşmalı kazan üreten tek yerli firma konumunda. Tamamı Türk mühendis ve tasarımcılardan oluşan Ar-Ge ekibimiz tarafından üretilen ürünlerimizin bugün 40'tan fazla ülkeye ihraç edilmesi bizim için gurur verici.

Doğal enerji kaynaklarını en verimli şekilde ve en modern teknolojilerini kullanarak ülkemiz ekonomisine kazandırmayı amaçlayan enerji şirketlerimizden Bewen Enerji bünyesindeki projelerimizde kapasite artışı yatırımlarımız sürüyor. Rüzgar enerjisi ile birlikte güneş enerjisi santrali için de yatırımlarımıza başladık. Rüzgar türbini kule üretim alanında faaliyet gösteren şirketimiz Gesbey bugün yılda 430 eşdeğer kule üretim kapasitesine sahip, uzak coğrafyalar dahil 17 ülkeye ihracat yapıyor.

Elbette tüm bu gurur duyduğumuz çalışmalarımızın temeli insan kaynağımız. Bizi başarıya taşıyan ana unsurumuzun her zaman birlikte ilerlediğimiz çalışanlarımız olduğuna inandık. Biz büyürken insan kaynağımız da büyüdü. Bugün 5 bini aşan çalışanımız ile hedeflerimize emin adımlarla birlikte ilerliyoruz.

Yatırımlarımızla sadece ekonomiye değil topluma da katma değer yaratmaya çalışıyoruz. Tüm paydaşlarımız için değer yaratma anlayışımızla sürdürülebilirlik odağında çalışmalar gerçekleştiriyoruz.

Yaşadığımız topluma katkı sağlamak amacıyla eğitim, kültür ve kadın istihdamının artırılması konularında uzun yıllardan beri istikrarla sürdürdüğümüz ve sürdüreceğimiz sosyal sorumluluk projelerimiz bulunuyor.

Faaliyet gösterdiğimiz tüm sektörlerde operasyonel mükemmellik anlayışı ve inovatif yaklaşımımızdan vazgeçmiyoruz. Sektörlerde girişimciliğiyle ve saygınlığıyla tanınan itibarlı bir dünya şirketi olmak için çalışmalarımıza kesintisiz devam edeceğiz. Bu vesileyle katkı ve desteklerinden dolayı başta tüm çalışanlarımız olmak üzere, iş ortaklarımıza ve müşterilerimize gönülden teşekkür ederim.


Baran ÇELİK

CEO